Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/miru87/domains/test600.zebragroup.com.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/miru87/domains/test600.zebragroup.com.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 Oferta | Taxi 191 91

Radio Taxi 919

Krakowska korporacja taxi  z wieloletnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w przewozach osób i transporcie bagażowym. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów szeroką ofertę usług mających na celu szybsze i bardziej wygodne korzystanie z naszej oferty.

Radio Taxi 919 przyjedzie na Państwa wezwanie o każdej porze dnia i nocy!

W naszej ofercie:

– opłata początkowa dla wszystkich taryf 7,00 zł
– opłata za godzinę postoju dla wszystkich taryf 35,00 zł
– taryfa 1 (1 km w dni powszednie w godz. 6.00-22.00) 2,30 zł
– taryfa 2 (1 km w godz. 22.00-6.00 oraz w niedziele i święta całą dobę) 3,50 zł
 

OPŁATA ZA PRZEWOZY POZA GRANICAMI STREFY I TAXI

 

– taryfa 3 (1 km w dni powszednie w godz. 6.00-22.00) 4,60
– taryfa 4 (1 km w godz. 22.00–6.00 oraz w niedziele i święta ) 7,00

Proponujemy współpracę w zakresie bezgotówkowego przewozu osób. Dla naszych Kontrahentów wydajemy specjalne karty klienta służące do bezgotówkowych rozliczeń. Jednocześnie istnieje możliwość korzystania z jednorazowych opcji rozliczeń bezgotówkowych m.in. za pomocą eVoucherów.

W ramach ogólnopolskiego systemu Taxi360 nasi Klienci mogą skorzystać z taksówek w innych większych miastach Polski.

Więcej

Przygotowaliśmy dla naszych Klientów ofertę na  przejazdy na często uczęszczanych trasach które można wykupić z wyprzedzeniem tj.
centrum <-> Port lotniczy Balice
centrum <-> Kopalnia Soli Wieliczka
centrum <-> Muzeum Auschwitz

więcej

Nasza firma oferuje transport grupowy autobusami. Przyjmujemy zlecenia na przewóz osób w celach turystycznych, przewozy okolicznościowe, przewozy pracowników oraz uczniów do kin czy teatrów. Oferujemy transport na terenie całego kraju i zagranicą.

Autobusy mieszczą od 18 do 50 osób. Więcej o naszych przewozach osobowych i innych usługach dowiedzą się Państwo, kontaktując się bezpośrednio lub telefonicznie z naszą firmą.

Aby zapewnić kompleksowy zakres usług naszym Klientom oferujemy przewóz przesyłek , dokumentów, świadczymy przewozy przesyłek oraz dowóz zakupów.

Tanie taxi bagażowe w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą transportu bagażowego Radio Taxi 919. Zapewniamy tani transport na terenie Krakowa i okolic.

Ceny naszych usług – taksówki bagażowe

Za pierwszą godzinę wynajęcia taksówki Klient płaci 60 zł, za każda następną – 50 zł. Jeśli usługa obejmuje wyjazd poza Kraków, doliczamy 2 zł za każdy przejechany km (cena do negocjacji). Za usługi realizowane w niedziele, święta oraz w nocy cena jest wyższa o 50%. Podane kwoty są cenami netto.

Zasady wynajmu taksówek bagażowych:

Za każdą rozpoczętą godzinę pracy kierowca ma prawo pobrać kwotę 30 zł, natomiast jeśli Klient zrezygnuje z taksówki – 20 zł. Jeśli usługa obejmuje wyjazd za miasto i dłuższy postój, kierowca może pobrać 30 zł za każdą godzinę postoju.

Klient może wybrać taksówkę wg własnego uznania, w ofercie mamy m.in. samochody marek Mercedes i Iveco.

 

taxi_skl
Radio Taxi 919
szeroki wachlarz usług 24 godziny na dobę